Русская версия (перевод): Определите количество ионов, которые образуются при полной диссоциации

сульфата алюминия в растворе, содержащем 400 молекул соли. Українська версія (оригінал): Визначте кількість йонів, які утворяться при повній дисоціації алюміній сульфату в розчині, що містить 400 молекул солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Влад.
Пишемо рівняння дисоціації
                    +3     -2
Al2SO4)3=2Al+3SO4
1 молекула солі дає 2 іона  алюмінію і три іона кислотного залишку  множимо на 400
Іона алюмінію=2*400=800
іона залишку=3*400=1200