Дописати рівняння хімічних реакцій схеми яких наведені нижче а)CH3OH+CuO-

б)CH3-(CH2)16-C(O)(O-Na)+H2SO4- в)CH3-CH2-COH+H2- Назвїть продукти рекції, вкажіть типи реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Радзивіл Нікіта.
CH3-OH+CuO=Cu+H-CH=O+H2O формальдегид
2CH3-CH2-COONa+H2SO4=Na2SO4+2CH3-CH2-COOH пропионовая кислота
CH3-CH2-COH+H2=ХЗ