ОБЧИСЛІТЬ І ВКАЖІТЬ кількість атомів феруму що міститься в залізній окалині кількість речовини якої

становить 0,6 молб

Ответы на вопрос

Отвечает Зензин Костик.
Ответ во вложении
Удачи)
Отвечает Лесникова Юлия.
N=n*Na
N(Fe)=0.6моль*6.02*1023 моль=3,612*1023(атомів)