Обчисліть масу пентану, що спалили, якщо при цьому утворився карбон (IV) оксид об'ємом 3,36 л (н.у)


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

x                    3.36
C5H12+8O2=5CO2+6H2O
 72                 5*22.4 
1M(C5H12)=2*5+1*12=72

x-3.36
72-112
x=3.36*72/112=2.16