Густина невідомого газу за повітрям 1,650 обчисліть масу 1 літра цього газу за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Елтышев Вадим.
Находимо масу газа=D(пов)*Mr(пов)=1,650*29=48

48---------------------------22,4л
хгр---------------------------1л
х=48*1/22,4=2,1гр