Як скласти рівняння реакції S-SO2-Na(SO3)-Ba(SO3)-SO2


Ответы на вопрос

Отвечает Надь Миша.
S+O2=SO2
SO2+Na2O=Na2SO3
Na2SO3+BaCl2=2NaCl+BaSO3
BaSO3=SO2+BaO