ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА!!! За скороченими йонними складіть повні йонні та молекулярні : а) Ba (2+) +

CO3 (2-)=BaCO3 б)2H (+) + CO3 (2-)=H2O+CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Владислав Владислав.
А) BaCl2+K2CO3=BaCO3+2KCl
Ba(2+)+2Cl(-)+2K(+)+CO3(2-)=BaCO3+2K(+)+ 2Cl(-) подобные сокращаем
Ba(2+)+CO(2-)=BaCO3
б) Na2CO3+2HCl=H2O+CO2+2NaCl
2Na(+)+CO3(2-)+2H(+)+2Cl(-)=H2O+CO2+2Na(+)+2Cl(-) подобные сокращаем
получаем
CO3(2-)+2H(+)=H2O+CO2