Який об`ем (н.у) гiдроген хлориду поглинув розчин кальцiй гiдроксиду ,якщо утворилося 0.25моль

кальцiй хлориду?

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Юля.
Ca(OH)2+2HCl=CaCl2+2H2O
Nv(HCl)=Nv(CaCl2)*2=0.25*2=0.5(моль)
V(HCl)=0.5*22.4=11.2(л)