Магній карбонат масою 16,8 г нагріли до повного розкладу.Твердий залишок розчинили в надлишку

сульфатної кислоти. Обчисліть масу утвореної солі. Назвіть сіль

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Вадим.
16.8 г      х
MgCO3=MgO + CO2
84,31      
40,30
8.03г                          х
MgO + H2SO4 = MgSO4 + H2O
40,30                    120,36
М(MgCO3) = 84.3139 г/моль
М(MgO)= 40,3044 г/моль
Ищем масу получившегося оксида магния
m=16.8*40.30/84.31=8.03г
М(MgSO4)=120,366 г/моль
Расчитываем массу сульфата магния m=8.03*120.36/40.30=23.98 г. 
Ответ сульфата магния получится 23.98 г.