Обчисліть який об'єм вуглекислого газу виділяєть сявнаслідок горіння пропану об'ємом 12 л


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Дарья.
       12 л                                         Х л
      C3H8      +       5O2       ->     3CO2      +      4H2O
n=1 моль                                 n=3 моль
Vm=22,4 л/моль                     Vm=22,4 л/моль
V = 22,4 л                               V = 67,2 л

12 л С3Н8    -   Х л СО2
22,4 л С3Н8 -   67,2 л СО2
V(CO2) = 12 * 67,2 / 22,4 = 36 л
Отвечает Костюк Ваня.
Дано:
V(C3H8)=12 л
Знайти:
V(CO2)-?

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O
З рівняння реакції слідує, що V(CO2)=3V(C3H8)
V(CO2) = 12 л*3 = 36 л
Відповідь: 36 л СО2