Мвсова частка Алюмінію в аоюміній сульфіді ( Al2S3) становить (%) (решение нужно)


Ответы на вопрос

Отвечает Тараненко Анжелика.
Mr(Al2S3)=2*27+3*32=54+96=150
w(Al)=2*27/150=54/150=0.36 или 36%