Обчисліть і вкажіть масу солі, що утворюється при нейтралізації розчину нітратної кислоти масою 252

г з масовою часткою кислоти 15% розчином барій гідроксид

Ответы на вопрос

Отвечает Забелина Ксюша.

Ba(OH)2 + 2HNO3= Ba(NO3)2 + 2H2O

m(HNO3)= 252*0,15=37,8 г чистой к-ты

37,8 =  х

126     261

х=78,3г