Якою буде масова частка Н2SO4 в розчинi ,добутому при зливаннi 70 грам и5% ного i 40%ного розчинiв

кислоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Паркаев Максим.
M1=70*0.05=3.5г
m2=70*0.4=28г
массовая доля=(3.5+28)/140=0.228,
в процентах:0.228*100=22.8%