Яка маса нітратної кислоти, що витратилася на нейтралізацію барій гідроксиду масою 17,1


Ответы на вопрос

Отвечает Хайт Алик.

2HNO3+Ba(OH)2=Ba(NO3)2+H2O

n(Ba(OH)2)=17,1g/171g/mol=0,1mol

m(HNO3)=0,2mol*63g/mol=12,6g

Отвечает Андреевич Артём.

     17.1           x
Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

     171             63 


x =  17.1*63/171 = 6.3 гр