СРОЧНО!!!!!!!!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Крізь розчин калій гідроксиду масою 200г , що містить 8,4 г лугу, пропустили сульфур(4) оксид до повної нейтралізації лугу. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчин

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Галина.
2KOH+SO2=K2SO3+H2O
n(KOH)=8.4 : 56=0.15 моль
n(K2SO3)=0.15:2=0.075
m(K2SO3)=0.075 *158=11.85
w(K2SO3)=11.85/200*100=5.8%