Визначте молекулярну формулу вуглеводню, якщо масова частка Карбону в ньому становить 85,68 %, а

відносна густина за вуглекислим газом дорівнює 1,27.

Ответы на вопрос

Отвечает Черяпкин Иван.
Дано:
ω(С) = 85,68%=0.8568
D(СО2)=1,27
Мол. ф-ла - ?
М(Х) = М(СО2)*D(CO2)= 44 г/моль*1.27= 56 г/моль
m(C)=56*0.8568=48 г
m(H)=56*0.1432=8 г
n(C)=48/12=4 моль
n(H)=8/1=8 моль
С:Н = 4:8 
Простійша формула С4Н8
Відповідь: С4Н8