Обчислити масові частки елементів у Нітроген 4 оксиді


Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.
M(NO2) = 14+2*16 = 46
W(N) = 14/46 = 0.304=30.4%
W(O) = 32/46 = 0.696 = 69.6%