Внаслідок спалювання 0,65 г реч добули 2,2 СО2 і 0.45 г води ,густина пари цієї реч за Н2 = 39 г.

Знайти молекулярну формулу речовини?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузова Циля.
М(СхНу)=2×39=78г/моль С=2,2×12÷44=0,6 Н=0,45г×2÷18=0,05 х:у=0,6/12 : 0,05/1= 0,05/0,05 : 0,05/0,05= 1:1/×6 С6Н6-бензен М(С6Н6)=78г/моль Начебто так, але не впевнена шо це правильно