Яка маса перманганату калію потрібна для добування в лабараторії кисню кількістю речовини 0,25 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.
2KMnO4=K2MnO4 + MnO2+O2­;
n(KMnO4) = 0,25*2/1 = 0.5 моль
m(KmnO4) = 0.5*158 = 79 гр