обчисліть обєм водню, що виділиться в результаті взаємодії розчину сульфатної кислоти масою 17,6г з

алюмінієм.

Ответы на вопрос

Отвечает Пятков Никита.

Дано:

m (H2SO4)=17,6 г

_________________

V (H)= ?

рішення:

H2SO4+Al=AlSO4+H2

М(AlSO4)=27+32+16*4=123 г/моль

V(H)=17,6 г поділити(під цим числом риска дробу) 123 Г/моль

(грами скорочуються,виходить приблизно 0,15 моль)

 

незнаю,вроде правильно...