З якими із перелічених оксидів буде реагувати HCI: CuO,FeO,SO2, Fe2O3,AI2O3


Ответы на вопрос

Отвечает Извеков Владимир.


CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O

FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O

Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O

Al2O3 + 6HCl = 2AlCL3 + 3H2O