Визначте масу осаду який утворився при взаємодії солей ферума з 10 % розчином NaOH масою 800 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Дехтерева Соня.

 49 г                                   х г

H2SO4 + Ba(OH)2 = 2H2O + BaSO4 стрілка вниз 

 98 г                                   233 г

При взаємодії 98 г сульфатної кислоти утворюється 233 г солі(осаду),а

 при --  \\ --     49 г____________________________х г, звідки

х=49*233/98=116,5 г

 Відповідь: маса осаду при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з барій гідроксидом становить 116,5 г