Будь ласка допоможіть хоча б з одним!!!!!Дуже прошу вас!З мене максимальна кількість балів за

відповідь!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Евгения.
MgCl2+Na3CO3=MgCO3+2NaCl
MgCO3+CO2+H2O=Mg(HCO3)2
Mg(HCO3)2=MgCO3+CO2+H2O
CO2+2NaOH=Na2CO3+H2O

№1
CaCO3=CaO+CO2
1моль             1моль
n(CaCO3)=250*0.2/100=0.5 моль=n(CO2)
V(CO2)=22.4*0.5=11.2 л

№3
CaCO3+2HCl=CaCl2+CO2+H2O
1моль                          1моль
n(CaCO3)=100*0.85/100=0.85 моль=n(CO2)
V(CO2)=22.4*0.85=19.04 л теоретически=100%
V(CO2)=19.04*0.9=17.136 л практический