Визначте елемент i обчислiть вiдносну молекулярну масу вищого оксиду й леткоi сполуки з Гiдрогеном,

до складу яких входить елемент III перiоду, VI группи г оловноi пiдгрупи

Ответы на вопрос

Отвечает Карих Полина.
Це сірка формула вищого оксиду--------SO3  Mr(SO3)=32+16*3=80
  формула водневоі сполуки----H2S        Mr(H2S)=1*2+32=34