До 150 г 30%-ого розчину солі додали ще 45 г солі. якою стала масова частка солі у розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Кухто Мария.
M'(солі) = 150 г*0,3 = 45 г
m"(cолі) = 45 г+45 г = 90 г
m"(розч) = 150 г+45 г= 195 г
ω"(солі) = 90 г/195 г = 0,4615 або 46,15%
Відповідь: 46,15%