У воді об'ємом 200мл розчнили сіль масою 40 г. Визначте масову частку солі в отриманому

розчині,вважаючи,що густина води дорівнює 1г/мл

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.
Масса воды = объем*плотность=200*1=200 г.w (соли)= 40/(40+200)=0,167 или 16,7%