До розчину масою 200 грам з масовою часткою калій сульфату 12% додали воду об ємом 600 мл. яка

масова частка солі в отриманому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Филинов Алексей.
200*0,12=24 г соли в исходном р-ре
600мл воды=600г воды
200+600=800 г нового р-ра
24:800*100=3 %