де міститься більше атомів Оксигену:а) в карбоні(II) оксиді кількисю речовини 3 моль,б) в

карбон(VI) оксиді кількістю речовини 2 моль?HEEEEEEEELPНА ЗАВТРА ,ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖНО.]

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
б) в карбон(VI) оксиді кількістю речовини 2 моль
В 3 моль CO содежится 3*6.022*10^23 атомов кислорода=18.066*10:23 атомов
А в 2 моль CO2 содержится 2*6.022*10^23*2=24.088*10^23 атомов, что есесно больше.