У воді масою 200 мл розчинили соду масою 80 г, визначити масову частку в розчині, визначити w

елементів соди.

Ответы на вопрос

Отвечает Алпкарина Дамиля.
Решение:
ω = (m(вещества)/m(раствора)) * 100
m(раствора) = m(вещества) + m(растворителя)
ω =  \frac{80}{200+80} * 100
ω = 29%

ω(Na) =  \frac{23}{84}*100 = 27,4%
ω(H) =  \frac{1}{84}*100 = 1,2%
ω(C) =  \frac{12}{84}*100 = 14,3%
ω(O₃) =  \frac{48}{84}*100 = 57,1%