Обчисліть масу лугу що утворився в процесі розчинення води у калії масою 3.9 г


Ответы на вопрос

Отвечает Жексимбаев Жанат.
2K+ 2H2O=2KOH+ H2
n(K)= 3.9:39=0.1
m(KOH)= 0.1* 56=5.6