Обчисліть який об`єм у літрах вуглекислого газу утвориться при окисненні 0,25 моль

сахарози,нормальні умови(22,4)

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Даша.
С12Н22О11 + 6О2 = 6СО2 + 11Н2О 
З РХР слідує, що n(CO2) = 6n(C12H22O11) = 6*0.25 моль = 1,5 моль
V(CO2) = 1.5 моль*22,4 л/моль = 33,6 л
Відповідь: 33,6 л СО2