Написати рівняння реакцій (якщо вони можливі) пере- рахованих речовин з речовинами, зазначеними в

дужках: CaO, N2O3, KOH, Zn (OH)2,HCl, H2O (з SO2)

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Нина.
СаО +SO2 = CaSO3
KOH + SO2 = KHSO3
2KOH + SO2 = K2SO3 + H2O
Zn(OH)2 + SO2 = ZnSO3 + H2O
H2O + SO2 = H2SO3