Вищий оксид що має сполуку гідроген типу rh3 має mr18 що це за елемент і скільки в ньому нейтронів


Ответы на вопрос

Отвечает Лолев Дмитрий.
Якщо летка воднева сполука з Гідрогеном має склад rh3, то цей елемент стоїть у пятій групі. Це може бути тільки Нітроген, але відносна молекулярна маса NH3(амоніаку, аміаку) дорівнюється 17, а не 18, як в умовах задачі. 
можна розвязок зробити і таким чином: Mr(RH3)=Х+3=17
                                                                                  Х=17-3
                                                                                  Х=14 (Нітроген, N)
Якщо цей елемент Ніроген, то кількість нейтронів: 14-7=7