Складіть рівнняння реакцієї між каліємі ортофосватної кислотою і розрахуйте загальну суму коефіцієнт


Ответы на вопрос

Отвечает Камалова Айгузель.
6К + 2Н3РО4 = 2К3РО4 + 3Н2
Сумма коэффициентов - 13.
Отвечает Вахтель Арина.
6K+2H3PO4=2K3PO4+3H2
6+2+2+3=13(сумма коэффициентов)