Який об'єм водню виділяється при взаємодії магнію масою 6 г з хлоридною кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Манифат Артем.
Дано: m(Mg)=6 г 
HCl
Найти: V(H2)-?
Решение: Mg+ 2HCl=MgCl2+H2(стрелочка вверх)
над Магнием пишем 6 г, над водородом х 
под магнием 24 г, под водородом 22,4 л
по пропорции: х=6 г*22,4л/24 г=5,6 л
Ответ: V(H2)=5,6 г
-
дано: m(Mg)=6 м HClЗнайти: V(H2)-?Рішення: Mg+ 2HCl=MgCl2+H2(стрілка вгору)над Магнієм пишемо 6 м, над воднем х під магнієм 24 м, під воднем 22,4 лпо пропорції: х=6 г*22,4 л/24 г=5,6 лВідповідь: V(H2)=5,6 м