Обчислити кількість молекул у 3 моль Na2CO2


Ответы на вопрос

Отвечает Трунилин Ваня.
N=n*NA      N(Na2CO3)=3*6,02*1023=18,06*1023(молекул)
Ответ:18,06*1023 молекул