Яку масу солі Na2CO3 та об’єм води треба взяти, щоб приготувати 250 г розчину солі з масовою

часткою 5%?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Кыдыр.
Масса карбоната=250*0,05=12,5 г
Масса воды=250-12,5=237,5 г