Cульфур у сполуці з Флуором виявля вищий ступінь окиснення.Обчисліть масу газоподібного сульфур(4)

фториду з об*ємом 1л (н.у) і його відносну густину за воднем.

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Иван.
Т.к. по закону Авогадро
1 моль - 22,4 л газа,то
Х моль - 1 л газа SF4
Х = 0,045 моль

M(SF4) = 32+ 19x4 = 108 г/моль
108г - 1 моль
У грамм - 0,045 моль
У= 4,82 г 
Относительная плотность - DH2 = M(SF4) : М (Н2) = 108:2 = 54


Отвечает Филонов Саша.
Дано:
V(SF4) = 1 л
Знайти:
m(SF4) - ?
DH2 - ?
m(SF4)=V(SF4)/Vm*M(SF4)
M(SF4)=108 г/моль
Vm=22,4 л/моль
m(SF4)=1 л/22,4 л/моль*108 г/моль = 4,82 г
DH2=M(SF4)/M(H2)
M(H2) = 2 г/моль
DH2=108 г/моль/2 г/моль = 54
Відповідь: маса 1 л сульфур (IV) фториду складає 4,82 г, відносна густина за воднем сульфур (IV) фториду складає 54.