Напишіть рівняння електролітичної дисоціації речовин: а) кислот: нітратної, сульфітної, фторидної,

сульфідної, карбонатної%B б) гідроксидів: літію, натрію, кальцію; в) солей: калій сульфату, ферум (II) хлориду, манган броміду, цинк нітрату, алюміній нітрату, натрій карбонату, калій фосфату, барій сульфіду 10 балів даю​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Ответ:

Объяснение:

а) HNO3 = H(+) + NO3(-)

H2SO3 = 2H(+) + SO3(2-)

HF = H(+) + F(-)

H2S = 2H(+) + S(2-)

H2CO3 = 2H(+) + CO3(2-)

б) LiOH = Li(+) + OH(-)

NaOH = Na(+) + OH(-)

Ca(OH)2 = Ca(2+) + 2OH(-)

в) K2SO4 = 2K(+) + SO4(2-)

FeCl2 = Fe(2+) + 2Cl(-)

MgBr2 = Mg(2+) + 2Br(-)

Zn(NO3)2 = Zn(2+) + 2NO3(-)

Al(NO3)3 = Al(3+) + 3NO3(-)

Na2CO3 = 2Na(+) + CO3(2-)

K3PO4 = 3K(+) + PO4(3-)

BaS = Ba(2+) + S(2-)

Диссоциация процесс обратимый