який об'єм водню (н.у) утвориться під час взаємодії 130г цинку з хлоридною кислотою? ПОМОГИТЕ

ПЖЖЖЖЖ СРОЧНО НУЖНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловчук Серёжа.

Zn + 2HCl → ZnCl2 + H2

m / M = V / Vm

130 / 65 = V / 22,4

V = 130 × 22,4 / 65 = 44,8 л