Написати повне горіння 3-х речовин1 Пропан (C3H8)2 Пропен(C3H6)3 Пропін(C3H4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Чуйко Валентина.

1.Пропан

C3H8+ 5O2=3CO2+4H20

2.Пропен

2C3H6+9O2=6CO2+6H2O

3.Пропин

C3H4+4O2=3CO2+2H2O