Визначте массу калій оксиду яку необхідно використати для добування калій гідроксиду масою 224г


Ответы на вопрос

Отвечает Ільницький Назар.

Ответ:

168 г  

Объяснение:

m-?              224

K2O + H2O = 2KOH

84                    112

m = (84 * 224г) / 112 = 168 (г)  /рахуємо по правилам пропорції за наведеним вище рівнянням

84- це відносна молекулярна маса  K2O (2*39 + 16)

112 - відносна молекулярна маса  KOH = (2*39 + 2*16 + 2*1)