Здійсніть ланцюжок перетворень та дайте назви утвореним речовинам: Fe => FeO=> FeCl2 =>

Fe(OH)2 => FeSO4 => Fe (NO3)2

Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Тима.
2Fe+O2=2FeO
FeO+2HCl=FeCl2+H2O
FeCl2+Ca(OH)2=Fe(OH)2+CaCl2
Fe(OH)2+H2SO4=FeSO4+2H2O
FeSO4+2HNO3=Fe(NO3)2+H2SO4