Скільки глюкози та води потрібно для приготування 200г 5% розчину. Дам 100б


Ответы на вопрос

Отвечает Зафатаева Ульяна.

Ответ:

Глюкоза - а (грам) ; Вода-в (грам)

Маємо зв'язки:

а + в=200

а / в=0,05

З останнього рівності отримуємо

а=0,05 в

Підставляємо в перше рівняння:

0,05 В + в=200

1,05 в = 200

в = 200: 1,05 =190,48 ~190

а = 0,05*190,48 =9,52 ~10

Відповідь: глюкози потрібно ~10грам, води - 190 грам.

Объяснение:

Отвечает Никитинская Евгения.

Ответ:

Объяснение:

У такому розчині міститься 200*0.05 = 10г глюкози.

Отже для приготування розчину масою 200г необхідно 10г глюкози та 200-10 - 190мл води.