Чи однакову кількість молекул міститимуть 11,2 л азоту і водню, 28 г азоту та 1 г водню, 5,6 л

кисню та 71 г хлору ? Доведіть це розрахунками.

Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Максим.

Відповідь:

11,2л N2 і H2  містять одинакову кількість молекул(в одинакових обємах газі міститься одинакова кількість молекул)

28г N2 і  1г Н2

M(N2)=28г/моль

M(H2)=2г/моль

n(N2)=28/28=1

n(H2) -1/2=0,5моль

N(N2)=6.02*10²³*1=6.02*10²³моль⁻¹

N(H2)=6.02*10²³*0,5=3.01*10²³моль⁻¹

один моль N2 містить більше молекул, ніж 0,5 моль Н2

5,6л  O2   71г CI2

M(CI2)=71г/моль

n(O2)=5,6/22,4=0,25моль

n(CI2)=71/71=1моль

N(CI2)=6.02*10²³*1=6.02*10²³моль⁻¹

N(O2)=6.02*10²³*0,25=1,505*10²³иоль⁻¹

один моль СІ2 містить більше молекул, ніж 0,25 моль О2

Пояснення: