Підкресли речовини, з якими взаємодіятиме розведена сульфатна кислота. CO2, Fe(OH)3, Na2CO3, Mg,

HNO3 Склади рівняння відповідних реакцій. 30 балов срочно пожпалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Субочев Егор.

Ответ:

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

Na2CO3 + H2SO4 = Na2SO4 + CO2 + H2O

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2