Деякий метал утворює два сульфати, у яких проявляе валентність II i III. Рiзниця між значеннями їх

відносних атомних мас ОБЧИСЛЕННЯ i сульфатів. становить 248. Зробіть вiдповiднi визначте метал. Напишіть формули сульфатів

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Кирилл.

Ответ: Fe ==> FeSO4 , Fe2(SO4)3

Mr(ESO4) = x + 32 + 16×4 = x + 96

Mr(E2(SO4)3) = 2×x + 3×(32 + 16×4) = 2x + 288

(2x + 288) - (x + 96) = 248

x + 192 = 248

x = 248 - 192

x = 56 >>  по таблице Менделеева это железо (Fe)

соответственные Формулы сульфатов :

FeSO4 , Fe2(SO4)3