СРОЧНО!! Позначте формулу речовини, під час взаємодії якої з хлоридною кислотою утворюється газ

BaO AgNO3 Na₂CO3 Cu(OH)2

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Na₂CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2↑ + H2O

Объяснение:

Позначте формулу речовини, під час взаємодії якої з хлоридною кислотою утворюється газ:

BaO + 2HCl = BaCl2 + H2O

AgNO3 + HCl = AgCl↓ + HNO3

Na₂CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2↑ + H2O

Cu(OH)2 + 2HCl = CuCl2 + 2H2O