Масова частка гідрогену в молекулі вуглеводню 14 29 . визначте формулу сполуки


Ответы на вопрос

Отвечает Булдина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(H) = 14,29%

Знайти: CxHy - ?

Знайдемо масу Гідрогену

m(H) = 14,29 г

Обчислимо кількість (Н)

n(H) = 14,29 г/1 г/моль = 14,29 моль

Знайдемо масу Оксигену

m(C) = 100 г - 14,29 г = 85,71 г

n(C) = 85,71 г/12 г/моль = 7,1425 моль

n(C) : n(H) = 7,1425 : 14,29 = 1 : 2

CH₂ — простейшая формула углеводорода