Умова завдання: Визнач об'єм вуглекислого газу, який утвориться при спалюванні 78 л ацетилену.


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Дано:

V(C2H2) = 78 л

Знайти:

V(CO2) - ?

Розв'язання:

1) 2C2H2 + 5O2 → 4CO2 + 2H2O;

2) V(CO2) = V(C2H2) * 4 / 2 = 78 * 4 / 2 = 156 л.

Відповідь: Об'єм CO2 становить 156 л.